Gdzie kupić cheaty do CS:GO: Jak znaleźć uczciwego sprzedawcę hacków

Gdzie kupić cheaty do CS:GO: szczegółowe wyjaśnienie, jak znaleźć następne hacki do cheatowania w grze Counter-Strike: Global Offensive.

Jakie są możliwe miejsca otrzymania płatnego cheata do CS:GO?

Możemy podzielić główne źródła, z których mógłbyś ewentualnie kupić kod CSGO, na dwie główne grupy:

  • Osoba prywatna, która koduje cheaty na sprzedaż
  • Zarejestrowana firma

W tych dwóch głównych grupach można znaleźć wiele zalet i wad obu z nich. Podstawowa różnica między prywatnym koderem a firmą polega na tym, że firma jest w jakiś sposób ograniczona przez rząd, który ją zatwierdził i zarejestrował, więc w teorii firma nie powinna wykonywać żadnych oszustw ani innych podejrzanych sprzedaży, które nie są satysfakcjonujące. klienci.

Więc teoretycznie przeciętna firma jest bardziej legalna niż przeciętny prywatny koder, który sprzedaje swój kod i nigdy nie został prawnie zatwierdzony przez rząd swojego kraju.

Czy również prywatny programista może być uczciwy?

Prywatny twórca cheatów (koder kodu) również może być w 100% legalny, ale zależy to od jego umiejętności i osobowości. Jeśli programista ma słabe umiejętności programistyczne, istnieje znacznie większa szansa, że ​​nie będzie wystarczająco cierpliwy, aby zakodować swój kod wystarczająco dobrze, aby wyrwać się z konkurencji, więc może szukać ludzi, którzy sprzedają gorsze oprogramowanie lub w skrajnych przypadkach to zrobi. próbować oszukiwać ludzi. Jak powiedzieliśmy, zależy to również od osobowości, jeśli ktoś jest typową osobą, której unikałbyś w prawdziwym życiu, to moja sugestia jest taka, aby niczego od niego nie kupować.

Jak znaleźć prywatnego programistę, który oferuje dostęp do swojego cheata za pieniądze?

Większość prywatnych programistów sprzedaje swoje produkty na prawie każdej platformie komunikacyjnej, która ma wielu graczy związanych z daną grą, na przykład w CS: GO można ich znaleźć na reddicie, serwerach discorda lub nawet bezpośrednio w grze podczas grania online.

Lista platform, na których możesz szukać prywatnych programistów hakerskich CS: GO:

  • reddit.com (/r/csgohacks)
  • unknowncheats.me (sekcja csgo)
  • serwery discord (serwer cheatów CSGO)
  • w grze

Czy firma dostarczająca cheaty może cię oszukać?

Szanse na oszukanie przez firmę są znacznie niższe niż przez pojedynczą i anonimową osobę w Internecie. Z naszej perspektywy wciąż istnieją firmy, które ciągle oszukują ludzi, oczywiście oszustwo nie jest takie oczywiste i nie polega na płaceniu i nie otrzymywaniu niczego w zamian, ale wartość zwrotna, którą otrzymujesz od takiej firmy, nie jest taka, jakiej byś oczekiwał tak być - innymi słowy, oszustwo często może być źle zakodowane, jak również może się zdarzyć przy zakupie od prywatnego kodera.

Ale w większości przypadków firmy wykonują dobrą robotę i jeśli firma ma dobre recenzje w witrynach podobnych do Trustpilot - powinno być w 99% legalne, a jeśli lubisz ich oprogramowanie, zdecydowanie powinieneś spróbować.

Jak znaleźć firmę zajmującą się oszustwami, która sprzedaje cheaty premium?

Zdecydowanie zadanie znalezienia takiej firmy jest o wiele łatwiejsze niż znalezienie prywatnego programisty, ponieważ większość firm ma silne firmy marketingowe i robi wszystko, co w ich mocy, aby się pojawić.

Większość z nich znajdziesz na:

  • Google, wpisując kilka wyrażeń, takich jak: „kup cheat csgo”, „hacki premium csgo”
  • Facebook
  • Youtube, wiele programów wyprodukowanych przez prawdziwe zarejestrowane firmy jest reklamowanych na wielu kanałach youtube związanych ze sceną hakowania gier i można je tam łatwo znaleźć.

Jaki typ sprzedawcy polecamy

Nie będziemy zachęcać Cię do kupowania kodu csgo na naszej stronie, ale jeśli to zrobisz, dziękujemy za zaufanie i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Twoją opinię na naszym serwerze discord! Nie będziemy jednak zachęcać Cię do dokonywania wyboru, jeśli uważasz, że chcesz wypróbować oprogramowanie od prywatnego sprzedawcy lub innej firmy, która odpowiada Twoim potrzebom, po prostu uważaj na oszustów - jest ich wielu! Ale w większości przypadków uważamy, że dokonasz dobrego wyboru, a kupiony kod w pełni Cię zadowoli i będziesz cieszyć się grą tak samo jak my!