Jak uniknąć bana z Overwatcha w CS:GO

Jak uniknąć bana z Overwatcha w CS: GO - Nie graj w sposób oczywisty z cheatami: 6 potężnych wskazówek, jak pozostać niezbanowanym na drodze do Global Elite.

Upewnij się, że masz wystarczające doświadczenie w graniu bez kodów.

Zanim użyjesz cheatów i co najważniejsze - zanim użyjesz jakiegokolwiek Wallhacka, takiego jak ESP, upewnij się, że grałeś w tę grę przez co najmniej kilka miesięcy bez żadnych kodów i wypracowałeś podstawowy ruch i zrozumienie gry, które każdego środka poziom gracza powinien zyskać naturalnie po kilku miesiącach normalnej rozgrywki.

Jeśli nie grałeś wcześniej w CS: GO i pierwszą rzeczą, którą robisz, jest uruchomienie hackowania wallhacka, esp i radaru - gwarantuję ci - zostaniesz zbanowany w 99,9% po pierwszej konkurencyjnej grze, w którą zagrasz. Dla świeżego gracza CS: GO jest prawie niemożliwe, aby grał naturalnie z kodami, ponieważ tacy gracze nie będą mieli odpowiedniego ustawienia celownika, ruchów, nie będą poruszać się naturalnie i nie będą ignorować graczy, których w tajemniczy sposób widzą.

Możesz skorzystać z kilku wskazówek od zwykłych (nie oszukujących profesjonalnych graczy), takich jak na przykład:

Podsumowując, krokiem przed zabawą z kodami powinno być zdecydowanie rozegranie co najmniej około 30 gier z rywalizacją i skorzystanie z niektórych samouczków gry - całkowicie bez kodów, które wiele nauczą cię samej gry! To poprawi twoje wrażenia z gry i zapewni ci dobrą podstawową umiejętność, którą później możesz bardzo wzmocnić za pomocą kodów, a co najważniejsze, będziesz faktycznie poruszać się po mapie jak dobry gracz, co nie będzie wzbudzać żadnych podejrzeń ze strony innym graczom, podczas gdy ty zdobyłbyś dużo strzałów w głowę lub innych „szalonych” lub „szczęśliwych” momentów.

Nie bądź chciwy na każde zabójstwo, jakie możesz zdobyć.

Czasami pomijanie zabójstwa, które byłoby łatwym celem, może całkowicie oczyścić twoją osobę z podejrzeń innych graczy, z którymi grasz. Pomyśl o tym jak o pustej szklance wody, którą napełniasz za każdym razem, gdy zdobywasz punkty w danym meczu rywalizacyjnym. Kiedy zdobędziesz zbyt dużo, zbyt stale i zbyt szybko, z pewnością wylejesz wodę ze szklanki.

Bardzo sprytna gra, którą mogą zrobić dobrzy oszuści, polega na tym, że od czasu do czasu zawodzą, na przykład wykonują głupie, ale wciąż naturalne ruchy lub losową złą decyzję - każdy normalny i nie oszukujący gracz od czasu do czasu chybia lub otrzymał błędne informacje od swoich kolegów z drużyny. Tylko oczywisty i nooby oszust staje się chciwy na zabójstwa, gdy zobaczy swojego przeciwnika za ścianą.

Zaufaj nam, po chwili z kodami stanie się to dla Ciebie przydatne i prawie przy każdym potencjalnym działaniu podświadomie zadasz sobie pytanie, czy akcja przekroczy Twój limit podejrzeń, czy nie. Pod koniec gry będziesz co najmniej # 1 lub # 2 na tablicy wyników, a ani razu nie zostaniesz nazwany oszustem!

Dostosuj konfigurację aimbota w locie podczas gry.

Najlepsi oszuści mają tendencję do dostosowywania swoich konfiguracji prawie co rundę. Nie powiedziałbym, że musisz zrobić to samo, ponieważ wiele kodów ma teraz nieograniczone oszczędności i ładowanie konfiguracji - ale zrozumienie samej konfiguracji i 100% znajomość ustawień bardzo pomaga. Szczerze mówiąc, prawie każda mapa i każda broń wymaga nieco innych ustawień i obiecujemy, że po kilku ćwiczeniach i doświadczeniu będziesz również wiedział, jak skonfigurować kod w ruchu - daj mu trochę czasu.

Kolejną zaletą dogłębnej znajomości konfiguracji i jej ręcznego dostosowania jest to, że możesz zmieniać ustawienia w każdej rundzie, co pomaga w przypadku pozostałych losowych szczęśliwych graczy. Na przykład: rozegraj 4 rundy na bardzo niskich ustawieniach aimbota, następnie podkręć swojego aimbota około 10x silniej i jedno stuknięcie każdego wroga w sprzęgło - obiecujemy, że nikt nie nazwie cię hakerem. To przetestowana i zweryfikowana taktyka, która pomogła wielu oszustom z naszego zespołu awansować do rangi Global Elite w turniejowym matchmakingu.

Ustaw chams we właściwy sposób.

Prawie każdy cheat ma funkcję chams - polega na pokolorowaniu modelu graczy. Potrafi pokolorować zarówno widoczne modele, jak i te niewidoczne. Sztuczka polega na tym, aby model widoczny był o wiele jaśniejszy i wpadający w oko w kolor niż niewidoczny - ten powinien być ciemniejszy i prawie niezauważalny.

Innym dobrym ustawieniem chamów jest całkowite wyłączenie niewidzialnych chamów - w ten sposób nie ma szans na wykonanie żadnej podejrzanej akcji, a jednocześnie twój refleks ma duże wzmocnienie, jeśli chodzi o wykrycie wroga, ponieważ widoczne chamy są nadal przełączane. z bardzo jasnym kolorem.

Zdobądź cheata z widocznym tylko ESP.

Niektóre kody mają tę funkcję, która bardzo dobrze współpracuje z widocznymi tylko ustawieniami chamsów. Ta funkcja całkowicie wyłącza ESP, gdy wróg jest niewidzialny, co poprawia twój niewinny wygląd w taki sam sposób, jak robią to widoczne tylko chamy.

Dobry moment, aby wspomnieć, że nasz cheat ma tę funkcję w zakładce ESP - i działa bezbłędnie z widocznymi tylko chamami.

Funkcję tę można połączyć z radarem, więc polegasz tylko na bardzo małej ilości informacji o pozycji wrogów, gdy są oni niewidzialni dla gracza.

Nie próbuj wygrywać w każdej grze - to niemożliwe.

Jak wspomniano powyżej, nie da się wygrać każdej pojedynczej gry w drodze do Global Elite, więc czasami lepiej jest opuścić tryb tryharding i po prostu prawie całkowicie wyłączyć oszustwo i po prostu być zwykłym graczem w swoim zespole. Kiedy cała twoja drużyna jest bardzo słaba, nawet jeśli sam wygrałeś kilka rund, lepiej dla twojego ogólnego rankingu i twojego konta Steam zaakceptować stratę.

Kiedy jesteś jedynym graczem w swojej drużynie, który ma doskonały wynik, jest to bardzo wyjątkowe i jest bardzo prawdopodobne, że Twoi wrogowie Cię zgłoszą, więc nawet jeśli wygrasz grę, stracisz konto.

Z drugiej strony, gdy twoja drużyna rozwali wrogów, możesz dowolnie zwiększyć swoje ustawienia cheatów i nie powinno to budzić żadnych podejrzeń, ponieważ jesteś zwykłą osobą ze swojej drużyny, a szanse na zgłoszenie są 5x niższe (oczywiście jeśli postępuj zgodnie z pozostałymi wskazówkami zawartymi w tym artykule).