Czy czity do CS:GO są legalne: czy klienci korzystający z płatnych czitów mogą czuć się bezpiecznie?

Czy czity do CS:GO są legalne: czy klienci korzystający z płatnych czitów mogą czuć się bezpiecznie? Rozważymy bezpieczeństwo korzystania z cheatów premium CS:GO, a także historię kar za oszustwa w CSGO.

Czy zastanawiałeś się, czy możesz czuć się bezpiecznie, jeśli chodzi o transakcje płatne hacków CSGO? Ogromna różnorodność graczy codziennie korzysta z możliwości kupowania hacków premium w sieci, ale dzisiaj chcielibyśmy skupić się na tematyce bezpieczeństwa i legalności takich działań. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej i lepiej poznać aktualne warunki i regulacje dotyczące oszukiwania społeczności csgo, nie wahaj się zagłębić.

Dziś można znaleźć wielu youtuberów, którzy zarabiają na życie, ucząc swoich widzów, jak oszukiwać w grze online CS: GO. Mimo że publikują filmy na temat hacków csgo, administratorzy gier i stowarzyszenia zwalczające oszustwa nie pociągają ich do odpowiedzialności. Ogromna, dobrze prosperująca społeczność oszustów csgo, ogromna pomoc za pośrednictwem platformy jak discord i reddit.

Czym są kody premium CSGO?

Źródła zakupów online

Zacznijmy od podsumowania kategorii hacków csgo i tego, gdzie można je znaleźć. Kody CS: GO są kupowane lub dystrybuowane za pośrednictwem wielu platform społeczności użytkowników, takie jak:

 • serwery discord oznaczone kodami Csgo
 • sekcje reddit, które udostępniają sklepy z niewykrytymi kodami premium CSGO
 • fora i strony internetowe, płatne ułatwiają proces wyszukiwania darmowych i hacków CSGO

Płatne i bezpłatne hacki

Dość łatwo jest natknąć się na legalne firmy zajmujące się sprzedażą kodów premium csgo. Złóż łatwo jest znaleźć darmowe kody CSGO wśród wielu przyjaznych dla użytkownika stron internetowych. Porównanie platform, że oba rodzaje hacków zapewniają lepsze i wyższe rangi, podstawową różnicą między płatnymi a bezpłatnymi hackami jest to, jak są wykrywalne i bezpieczne.

Jeśli chcesz korzystać z darmowych hacków, okażą się, że trudniej będzie je wstawić do kodu i będzie oczywiste dla innych graczy lub systemów przeciwdziałających oszustwom, takich jak VAC (Valve Anti-Cheat System). Hacki premium csgo są zwykle zwykle znalezione i łatwiejsze do uruchomienia. Uruchamiane automatycznie, może oszukać VAC i wybór na użycie hacków, takie jak:

 • boty csgo, pomagające oddawać strzały, uderzające strzały podczas kręcenia się
 • hakowanie ścian, które sprawiają, że ściany są niewidoczne
 • hacki mobilności, które umożliwiają szybsze poruszanie się

Możliwe bany

Częste korzystanie botów csgo i cheatów csgo może skutkować banem wymianyonym przez Overwatch, czyli grup kwalifikowanych graczy, którzy są odpowiedzialni za kluczowe csgo i cheatów csgo może skutkować banem stawki Badają punkty użytkowników oskarżonych o włamanie lub inne przeszkadzające działania. W odpowiedzi od zgłaszanego czynu mogą być tymczasowe lub stałe zakazy. Drobne Zakłócenie prowadzi do trzydziestodniowego banowania, podczas gdy Poważne Zakłócenie skutkuje trwałym zablokowaniem konta użytkownika.

Bezpieczeństwo płatnych produktów CSGO

Nikt nie może być bezpieczna, legalne firmy hakerskie typu premium zapewnia niski poziom banów dla swoich klientów. Jeśli jakiś hack csgo zacznie być masowe zakazy, firma jest przyspieszana do szybkiego działania, aby uniknąć zakłóceń i poczuć się bezpiecznie jako klient. Co więcej, prosta droga proste, które możesz zrobić, aby uniknąć wykrycia i zbanowania:

 • Nie nadużywaj kodów. Jeśli będziesz przesadzać z hakowaniem, utrata się, że zostaniesz zgłoszony i zbanowany. Równowaga jest kluczem.
 • Od czasu do czasu daj się trafić w giń. Jakkolwiek może to zabrzmieć ponuro, granie według zasad i umiaru jest istotnym energia racjonalnego wykorzystania z kodów CSGO.
 • Staraj się nie obserwować innych graczy przez ściany.
 • Nigdy nie używaj botów csgo ani darmowych hacków podczas zawodów. Na pewno zostaniesz złapany, a nawet możesz otrzymać karę - kiedy pojawią się oficjalne turnieje, nagrody pieniężne i hazard, hakowanie nie jest legalne.
 • Bądź ukrytym hakerem, a nie hakerem wściekłości w swatkach. Nie oszukuj otwarcie w konkurencyjnych grach ani nie używaj wszystkich pierwotnych hacków w tym samym czasie.

Legalność czitów do CSGO

Opóźnienie jest zabronione jest oszukiwanie zgodnie z warunkami gry CS: GO i możesz zostać wyrzucony z gry lub nawet zostać zawieszony, prognozy kodów csgo lub hacków premium nie jest przestępstwo w wymaganiach wszystkich kandydatów.

W pozostałych scenariuszach jako stały klient hacków premia możesz zostać zawieszony przez administratorów gry za pieniądze oszustwa, ale nie możesz zostać postawiony przed sądem przez rząd swojego kraju - z wyjątkiem Korei Północnej i Chin.

Jeśli zaangażujesz się w swobodną scenę CSGO, a nie w Pro League, możesz odetchnąć z ulgą. Dopóki nie chodzi o ogromną wartość rynkową, Valve przymyka oko na przypadkowe oszustwa. Nie rozpoczynają początkowych poważnych poważnych globalnych, bo tylko oszustwo, które jest dostępne na poziomie zawodowym, jest warte poważnych poważnych działań. Jednak nawet profesjonalni gracze przyłapani na używaniu cheatów zostaje na stałe wyrzuceni z gry i wykluczeni z ligi zawodowej, ale bez kar finansowych ani konsekwencji prawnych.

Dobrą ilustracją może być incydent, który miał miejsce podczas zawodów eXTREMESLAND CS: GO Asia Open 2018. zespołu Indii, OpTic, użył software do hackowania podczas meczu z drużyną wietnamską. Aimbot Nikhila Kumawata został wykryty przez VAC. Doprowadziło to do dyskwalifikacji całego zespołu i dożywotniego wykluczenia gracza z Extremesland i Asia Pro League. Mimo że włamanie do csgo zostało wykryte publicznie, nie nałożono żadnych sankcji karnych.

Oszukiwanie dopuszczalne z etycznego punktu widzenia

Pomimo tego, że stosowanie hacków csgo wyraźnie narusza zasady gry, ostatnio pojawiła się koncepcja etycznie akceptowalnego oszustwa. Rozwińmy ten pomysł, abyśmy mogli wyjaśnić ten zaskakujący punkt widzenia. Według niektórych graczy, moralne i chętne gry mogą wykorzystywać kody ze względu na brak czasu lub zasobów. Jeśli nie psujesz doświadczenia innym użytkownikom, dlaczego miałbyś się powstrzymywać?

Kolejne argumenty:

 • zmniejszenie bezproduktywnego szlifowania
 • umożliwia zajętym graczom osiągnięcie wyższych rang
 • forma samoobrony, gdy użytkownicy zaczynają oszukiwać
 • osiągnięcie głębszego zrozumienia gry

Bezpieczeństwo płatnych czitów w CS:GO

Ogólnie rzecz biorąc, musisz pamiętać, że oszukiwanie jest zabronione w Counter Strike Global Offensive i może skutkować nieprzyjemnymi konsekwencjami. Jednocześnie jednak pamiętajmy, że korzystanie z płatnych kodów csgo lub darmowych hacków podczas zwykłych meczów na serwerach online nie będzie skutkowało karą ani grzywnami. W większości krajów kary mogą czekać na hakerskich programistów, ale nie na samych użytkowników. W 2017 roku właścicielom League of Legends udało się pozwać firmę świadczącą usługi hakerskie LeagueSharp i otrzymać wypłacone odszkodowanie.

Jedynymi krajami, które karzą swoich obywateli za używanie kodów do gier, są Korea Południowa i Chiny, które wydały ustawę ustanawiającą sankcje karne dla hakerów gier. Oprócz tego chiński rząd aktywnie walczy z grupami hakerów gier wideo, aby chronić dochodową branżę gier online. W pozostałych krajach używanie kodów csgo nie jest jednak prawnie zabronione.